Şoförlü Araç Kiralama – Özel Hissedeceksiniz !

Her geçen gün kendini geliştiren bir anlayışla Şoförlü Vip Araç Kiralama hizmetlerimize devam etmekteyiz. Gelişen teknoloji, refah seviyesi, kişilerin ve toplumun beklentileri gibi pek çok farklı ihtiyacı göz önünde bulundurarak çeşitli opsiyonlar sunmaktayız. Samsunda şoförlü vip oto kiralama ihtiyaçlarınıza en uygun araçlar temin edilerek, özel şoförünüz tarafından kiralama hizmeti boyunca V.İ.P hizmet almanız sağlanmaktadır.

Özel araçların bulunduğumu filomuzda, günün anlamına uygun olarak Premium araçlarımız arasından seçim yapabilir, özel şoför tercihinizi belirtebilirsiniz. Özel şoförlerimiz alanında uzman personellerimiz arasından seçilmektedir. Bir dizi yeterlilik sınavına tabi olan personelimiz sınavda başarılı olmasının ardından uygulama sınavına girmeye hak kazanmaktadır. Tüm aşamaları başarıyla tamamlayan personellerimiz özel şoför statüsünde yer almaya hak kazanırlar. Ayrıca tüm personellerimizde olduğu gibi özel şoförlerimiz de diksiyon, kişisel bakım, fiziksel görünüm gibi çeşitli koşulları yerine getirme zorunluluğuna tabidir.

Samsun rent a car özel şoförlü araç kiralama hizmeti boyunca, özel şoförünüz sizlere V.İ.P hizmet sunmaktadır. Belirttiğiniz zaman diliminde sizleri alacak, belirttiğiniz zaman diliminde hazır bekleyecektir. Ayrıca aracın bakımı, temizliği, yakıtı gibi çeşitli öğeler sizler adına özel şoförünüz tarafından gerçekleştirilecektir.

Siz değerli müşterilerimize daha fazla yardımcı olmak adına, özel şoförlerimiz Samsun ve çevresini oldukça iyi bilen, turistlik yerlere hakim, tarihi ve turistlik yerlerde, ören yerlerinde sizlere rehberlik edebilecek bilgilere sahiptir.

Samsun Şoförlü Vip Araç Kiralama - Rent a Car

Profesyonel Şoförler

Özel şoförlü Vip araç kiralama hizmetimiz süresi boyunca özel şoförünüzün iletişim bilgileri sizlerde olacaktır. Ayrıca özel şoförünüz isteğinize bağlı olarak takım elbise, ceket, gözlük gibi çeşitli kıyafet ve aksesuarları kullanabilir. Sizleri V.İ.P hissettirecek tüm detayların düşünüldüğü Samsun vip araç kiralama hizmeti ile ihtiyaçlarınıza cevap vermeye devam ediyoruz.

Şoförlü Vip Araç Kiralama = Kaliteli Hizmet

Samsun şoförlü vip araç kiralama konseptine uygun olarak sıfır km araçlar her yıl firmamız bünyesine eklenmeye devam ediyor. Premium marka araçlar arasından ihtiyaçlarınıza en uygunu olanı seçebilme özgürlüğünü sizlere sunmaktayız. Farklı renk ve modellerle çeşitlendirilen araçlarımızın tamamının rutin bakımları ilgili servisler tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. V.İ.P araçlarımızın tamamının kozmetik olarak oldukça bakımlı olduğunu hatırlatmakta fayda var. Araçlarımızın pasta, cila ve polisaj işlemlerinizin 3’er aylık periyotlarla düzenli olarak gerçekleştirildiğini belirtmek isteriz.

Örnek araçlarımıza göz atmak isterseniz ;

Mercedes C180

BMW 320D

Araçlarımızın konfor ve teknik detaylarına göz atmak için kendi web sitelerini de ziyaret edebilirsiniz ;

Mercedes C180

BMW 320D