Samsun Havaalanı Transfer Hizmetleri ve Müşteri Memnuniyeti

Samsun havaalanı transfer hizmetleri ve araba kiralama işlemlerinizde firmamız geniş filosuyla sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Zamanla yarışan müşterilerimiz havayolunu tercih ederken şehir içinden havaalanına veya havaalanından şehir içine giderken zaman kaybedebiliyorlar. Bu durumun önüne geçmek adına Samsun araç kiralama hizmetinden faydalanmak programınızın sekteye uğramasının önüne geçecektir.

Samsun havaalanı araç kiralama transfer hizmeti ile firmamız sizlere birçok kolaylığı aynı konseptte sunmaktadır. Havaalanına inecek müşterilerimiz için iniş saatinde havaalanı içerisinde hazır olarak bekleyecek araçları ile konforlu kiralama hizmeti sunmaktayız. Havaalanına inince araç kiralama işlemleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan, istediğiniz marka ve modeldeki aracı bulup bulamayacağınız gibi soru işaretleriyle uğraşmadan, aracınızı siz havaalanına indiğinizde hazır olarak bulacaksınız, bundan şüpheniz olmasın. Havaalanından teslim aldığınız Samsun rent a car aracınızı firmamız güvencesi ile kullanmaya başlayabilir, günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

Samsun şehir merkezi içerisindeki aktivitelerinizi tamamlamanızın ardından kiraladığınız araba ile havaalanına gitmek istiyorsanız firmamız bu anlamda da sizlere kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Samsun kiralık oto kullanarak havaalanına gidebilir, aracınızı havaalanında bırakarak uçakla yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Bu konuda sizlerin yanında olarak esnek ve müşteri memnuniyeti ön planda bir anlayışla hizmet sağlamaktayız. Dilerseniz sizlere özel şoför tahsis edebilir havaalanından şehir merkezine kadar tüm işlemlerinizi özel şoförünüzün aracı kullanması ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Kolaylıkları

Samsun havaalanı transfer hizmetleri kapsamında pek çok banka ile anlaşmalarımız karşılıklı olarak devam etmektedir. Anlaşmalı bankaların kredi kartıyla gerçekleştirilecek işlemlerinizde hediye puan, %50’ye varan indirim, taksitlendirme imkanı gibi çeşitli ayrıcalıkları sizlerle buluşturuyoruz. Samsun rent a car olarak müşterilerimiz için en uygun olanı gerçekleştirmeye yönelik çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Kişisel zevk ve beğenilerinize saygı duyarak, filomuz bünyesinde çeşitli marka, model, renk, özellik opsiyonlu araçlar bulunmaktadır.

Havaalanı transfer hizmeti kapsamında sizlere aracınızı havaalanında teslim ediyor, şehrimizden ayrılırken de havaalanında teslim alma imkânı sunuyoruz. Farklı konseptlerde hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktan ve sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır. Lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.