SAMSUN HAVAALANINDA KİRALIK ARACINIZ HAZIR

Samsun havaalanı araç kiralama hizmetimizi havayolunu tercih eden ve zamanının değerini bilen müşterilerimize özel olarak sunmaktayız. Dilediğiniz özelliklerdeki, marka ve modele ait araç ile iniş saatinizde havaalanında olarak tüm planlarınızın aksamadan işlemesine katkı sağlamaktayız. Şehir trafiğinde toplu taşıma araçlarında zaman kaybetmeden, kendi aracınızla seyahat etmeniz sizlerin yararına olacaktır. Samsun havaalanı oto kiralama hizmeti almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Samsun havaalanı rent a car hizmetimizde çeşitli opsiyonlar sizleri beklemektedir. Havalanına inecek olan müşterilerimizin araçlarını havaalanına yollayarak iniş saatlerinde aracın hazır olarak bulunmasını sağlamaktayız. Böylece havaalanına indiğinizde kiralık araç arama stresi yaşamadan program akışına devam edebilirsiniz. Samsun havaalanı araç kiralama hizmetimizin diğer boyutu ise, havaalanına gidecek olan yolcularımız içindir. Seyahatlerinin sonunda aracınızı havaalanına bırakarak uçağınıza geçebilirsiniz. Aracınız personellerimiz tarafından havaalanından teslim alınacaktır. Sizlerin program akışı devam ederken, esnek çalışma saatleri ve müşteri memnuniyeti ön planda bir anlayışla firmamız sizler için kolaylıklar sağlamaktadır.

SAmsun havaalanı araç kiralama - samsun havaalanı rent a car

Samsun Havaalanı Rent a Car Konseptimiz

Samsun’a ilk defa gelecek olan veya şehri bilmeyen müşterilerimize özel olarak hazırladığımız Samsun havalimanı araç kiralama konseptimizde şoförlü rehberlik opsiyonu bulunmaktadır. Şehir içerisinde gitmek istediğiniz yere alanında uzman personelimiz sizler için en uygun güzergahı belirleyerek şoförlük hizmeti sağlamaktadır. Ulaşmak istediğiniz yerde ise dilerseniz aracı sizlere bırakarak programınızın devamında araç sizde kalmaya devam edebilir.

Firmamız bünyesinde yer alan araçların marka, model, özellikler gibi çeşitli opsiyonlar geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Böylece ihtiyacınız olan araca kolayca ulaşarak araç tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Samsun havaalanı oto kiralama hizmetine özel olarak geniş bagaj hacmine sahip araçlar veya portbagaj gibi ek bagaj özelliği bulunan araçlarımız sizler için kolaylıklar sağlayabilir.

Yukarıda saydığımız hizmetlere ek olarak, Samsun havaalanına kalabalık olarak inecek müşterilerimize özel olarak geniş ve çok koltuklu araçlarımız ve dilerseniz bu aracımıza sizler için tayin edeceğimiz özel şoförünüz ile Samsun havaalanı rent a car hizmetimiz ile sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Havaalanından araba kiralama stresi yaşamadan, Samsun havaalanı araç kiralama hizmetimiz ile Samsun’da geçireceğiniz günlerin keyfini çıkarmanız için sizler adına tüm kolaylıkları düşünerek memnuniyetinizi sağlama konusunda ısrarcı olduğumuzu belirtmek isteriz.