SAMSUN’DA GÜVENİLİR ARAÇ KİRALAMA

Samsun araç kiralama hizmetleri alanında sizlere çözüm ortaklığı hizmeti sunmaktayız. Günümüz şartlarında bir araca sahip olmak lüks bir kullanımın ötesinde zorunluluk hatta ihtiyaç halini almıştır. Toplu taşıma araçlarının kalabalıklığı, zaman, stres gibi pek çok faktörde devreye girince araç kiralamak çoğu zaman avantajlı olmaktadır. Şirket filomuzda yer alan farklı model ve özelliklerdeki araçlardan ihtiyaçlarınıza en uygun olanı en uygun fiyatlarla kullanabilme imkanına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz.

Samsun araç kiralama alanında faaliyetlerimizde her geçen gün kendini geliştirmeyi amaçlayan bir anlayışla hizmetlerimiz devam etmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun olarak geniş bir yelpazede sunulan araç çeşitliliği ile memnuniyetinizi ön planda tutan bir anlayışla sizleri karşılamaktayız.

Samsun Araç Kiralama Hizmetlerinde Kurumsal Yaklaşım

Samsun rent a car olarak ilgili bakanlıklar, mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak kurulan firmamız kurumsal bir anlayışla hizmet sağlamaktadır. Firmamızın sağladığı hizmetler ve bu hizmetlerden doğan tüm haklarınız sözleşmelerle garanti altına alınmaktadır. Kurumsal kimliğimize uygun olarak ödeme yöntemimiz sadece kredi kartıdır. Bankalarla çeşitli anlaşmalar gerçekleştirerek müşterilerimizin anlaşmalı bankaların özel indirimleri, taksitlendirmeleri gibi çeşitli opsiyonlarından faydalanmalarını sağlamaktayız.

Araç kiralamanın ciddi bir hizmet olduğunun farkındayız. Siz ve sevdiklerinizle beraber en güzel günlerinizde araç kiralama hizmeti satın aldığınızın bilincinde olarak, en güzel günlerinizde sorun yaşamamanız adına araçlarımızın tamamı yetkili servis bakımlıdır. Böylece Samsun oto kiralama işlemi boyunca herhangi arıza yada sorun ile karşılaşmanızın önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

Filomuzda yer alan araçların tamamı iç ve dış temizlikleri özenle gerçekleştirilmiş, kiralamaya hazır olarak kapalı otoparkımızda siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Filomuzdaki tüm araçların temizlik ve dezenfektan işlemleri kurumsal firmalar tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Samsun rent a car, sizlere kusursuz hizmet sağlama doğrultusunda adımlar atmaktadır.

Samsun kiralık araba arayışında bulunan müşterilerimiz için hem kiralama öncesi hem de kiralama sonrası 7/24 kesintisiz müşteri desteği sağlamaktayız. Bu süreç içerisinde merak ettiğiniz tüm konularda ilgili müşteri temsilcilerimiz sorularınıza kısa sürede cevaplar sağlayacaktır. Bizimle hemen iletişime geçerek aradığınız cevaplara kolayca ulaşabilirsiniz. Samsun’da oto kiralama denilince akla gelen ilk firma olmamız yıllardır edindiğimiz tecrübeleri müşteri memnuniyeti çerçevesinde geliştirerek her zaman en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlememizden kaynaklanmaktadır.