Şahin Rent a Car

Samsun Şahin Rent a Car; Samsun Oto Kiralama ve Samsun Araç Kiralama ihtiyaçlarınız için yıllardır güvenle hizmet veren öncü araç kiralama firmasıdır.

Firmamız 2002 yılında Samsun’da kurulan resmi bir rent a car firmasıdır. 20 kişilik uzman kadromuz ile 13 yıldır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. 42 adet araç filomuz ile sizlere Samsun’da oto kiralama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Samsun Havaalanı araç kiralama hizmetimiz 4 yıldır sorunsuz bir şekilde sürmektedir.

Samsun Araç Kiralama paradan önce müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bugün geldiğimiz konumu müşterilerimize verdiğimiz profesyonel hizmete borçluyuz. Müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlar bizim en büyük desteğimizdir. Hemen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Samsun Havaalanı Şoförlü Araç Kiralama hizmetimiz de, rezerve yaptığınız arabanız sizi havaalanında karşılayacak ve dilediğiniz yere ulaşımınızı kolaylıkla sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden rezervasyon yapmak veya üst kısımdaki telefondan müşteri temsilcimizi arayarak iletişim sağlamaktır.

Şahin Rent a Car

İSTASYON MAH. CUMHURİYET CAD.
NO : 69 İLKADIM / SAMSUN

Contact Form

Seçkin Markalarımız

ARAÇ KARŞILAŞTIRMA

Yeni Araçlarımız